Lords of the Fallen 2 dopiero w 2017 roku

Gry
907V
Lords of the Fallen 2 dopiero w 2017 roku
Wojciech Gruszczyk | 29.05.2015, 18:02

Czekacie na kontynuację ostatniego dzieła CI Games? No to musicie uzbroić się w sporo cierpliwości. Deweloperzy potwierdzili, że nie zamierzają śpieszyć się z produkcją i tytuł wskoczy na rynek w 2017 roku. 

Marek Tyminski – szef CI Games – w trackie Digital Dragons wypowiedział się o marce Lords of the Fallen. Pierwsza odsłona trafiła już do ponad 900 tysięcy graczy na całym świecie i pierwszy milion jest bardzo blisko:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Przekroczyliśmy liczbę ponad 900 tysięcy sztuk. Jeszcze nie mamy miliona, ale zbliżamy się. Jest to naprawdę dobry początek dla nowego IP. Możemy zdecydowanie powiedzieć, że Lords of the Fallen miało sens.”

Kontynuacja już powstaje, ale możemy mieć pewność, że w produkcję tej pozycji nie będzie zaangażowane Deck 13. Niemcy pracują teraz nad swoimi tytułami.

Mimo to CI Games nie rezygnuje ze współpracy z zewnętrznymi firmami – nad Lords of the Fallen w kluczowym momencie pracowało ponad 100 twórców z Chin i ten model kooperacyjnej produkcji będzie kontynuowany.

Tyminski nie zamierza wchodzić w szczegóły zerwania umowy z Deck 13, ale powiedział, że obie strony w pewnej chwili doszły do wniosku, że wolą osobno tworzyć gry.

Jeśli natomiast czekacie na Lords of the Fallen 2 to przygotujcie się na 2017 rok. Studio aktualnie nie precyzuje daty, ponieważ nie ma zamiaru przekładać premiery:

„Planujemy wydać grę w 2017 roku. Nauczyliśmy się nie mówić za wcześnie o dacie premiery, więc poinformujemy Was o tym, gdy będziemy zbliżać się do zakończenia prac nad pozycją i wtedy będziemy pewni, że tytuł zadebiutuje na czas.”

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-29-lords-of-the-fallen-2-will-launch-in-2017

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper