Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2015 17:04
Duży problem w Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 - CE-34878-0
6544V

Duży problem w Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 - CE-34878-0

Wielu graczy nie może ukończyć rozgrywki w Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4. CD Projekt RED szuka rozwiązania i ma dla zainteresowanych aktualnie jedną radę. 

Od kilku dni gracze zgłaszają na forum CD Projektu problem z Wiedźminem na PlayStation 4. Liczba pechowców, których dosięgnął błąd „CE-34878-0” zwiększyła się po ostatniej aktualizacji.

Jak podaje jeden z sympatyków pozycji – po 60 godzinach rozgrywki nie może kontynuować zabawy:

„Wysypująca się gra (PS4) po ok 60 godzinach. Nie działają zapisy z Novigradu. Zapisy z zadań "Kwestia życia i śmierci" oraz "Teraz albo nigdy" podczas ładowania Wysypują całą grę.”

Również jeden z naszych czytelników – danielsan – wysłał do nas taką wiadomość:

„Sam mam ten problem,po ponad stu godzinach rozgrywki nie mogę jej kontynuować.Zaczęło się to dziać po łatce 1.03.”

Podobnych informacji na witrynie CD Projekt RED można znaleźć naprawdę sporo. Oczywiście twórcy dostrzegają problem i starają się naprawić pozycję, jednak aktualnie otrzymaliśmy małą radę:

„Jeśli napotkałeś błąd CE-34878-o, proszę ukończ zadanie Contract: The Mystery of the Byways Murders z Twojego dziennika.”

Gorzej mają gracze, którzy posiadają tylko jeden save i wyświetla się im ten błąd. W tej sytuacji pechowcy muszą czekać na zaktualizowanie pozycji. Deweloperzy szukają rozwiązania i łatka trafi na serwery wkrótce.

W Sieci pojawiają się również informacje o błędzie „No EXP”, ale właśnie CD Projekt RED poinformował, że łatka naprawiająca tę niedogodność trafi na PC-ty w poniedziałek, a na konsole w niedalekiej przyszłości. 

Spotkaliście się z tym błędem?

Tagi: