Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 31.03.2010 12:00
Witajcie na Portalu PSX Extreme!
2345V

Witajcie na Portalu PSX Extreme!

Jako redaktor naczelny, mam przyjemność otworzyć przed Wami podwoje naszego projektu. Pracowaliśmy nad nim w pocie i znoju przez długie miesiące, aby oddać Wam do rąk (pod palce?) profesjonalny serwis, godnie reprezentujący nasz magazyn. 

xxxxx

 
Jeżeli śledzicie PSX Extreme w wersji "papierowej", na pewno czytaliście już o głównych założeniach PPE - wszystkim innym należy się jednak kilka słów wstępu. Na niniejszych łamach główny nacisk kłaść będziemy na wartość chyba największą i najważniejszą w dzisiejszych czasach: świeże, rzetelne informacje dotyczące naszego hobby, branży gier wideo i spraw z nimi związanych. Codziennie możecie liczyć na porcję aktualnych doniesień, wspartą najnowszymi mediami w postaci filmów i zdjęć. Nie zabraknie także oficjalnych informacji prasowych, publicystyki, testów sprzętu, prywatnych blogów oraz zawartości ekskluzywnej - relacji, wywiadów oraz materiałów wideo z wyjazdów, targów i pokazów nadchodzących gier. Innymi słowy, wszelkich mediów na jakie nie pozwala nam "papier" - będą one wspaniałym uzupełnieniem treści ze stron PE. Podobnie jak ma to miejsce z naszymi kochanymi konsolami, PPE z czasem wzbogaci się o kolejne atrakcje i funkcjonalności.
 
Wszystkie treści przygotowywane są przez znanych i sprawdzonych redaktorów oraz współpracowników PSX Extreme, czuwających nad stroną merytoryczną i jakościową tekstów, oczywiście pod bacznym okiem moim oraz nieodzownego Ściery (on musi być wszedzie;).  PPE nie będzie konkurować z PSX Extreme - te "twory" mają się uzupełniać i współżyć w idealnej symbiozie, dlatego nie spodziewajcie się tutaj materiałów z edycji papierowej pisma (z wyjątkiem wybranych archiwaliów). Na szczęście codzienność w branży przynosi dość wydarzeń, aby zapewnić Wam pasjonującą lekturę w obu naszych mediach.
 
PPE przeszło wiele mutacji, zmian, wiele mniejszych lub większych pomysłów narodziło się i umarło. To co widzicie dzisiaj, to wersja prawie ostateczna. Prawie, bo żadne nasze wewnętrzne testy nie mogą równać się z beta-testami naszych czytelników i tysięcy ludzi. Znacie to doskonale - stosują to przecież sami deweloperzy, którym wszyscy regularnie pomagamy testować ich produkcje. Dzisiaj z podobną prośbą zwracam się do Was: czytajcie, zgłębiajcie i testujcie. Wszelkie uwagi i propozycje będą mile widziane - możecie je przesyłać na mojego maila. Mam nadzieję, że wesprzecie nas i z Waszą pomocą uda nam się stworzyć ciekawe miejsce w Sieci, które z przyjemnością dodacie do ulubionych w swojej przeglądarce.
 
W ciągu 14 lat istnienia, magazyn PSX Extreme zbudował swoją markę m.in. na bezpośrednich kontaktach z czytelnikami, otwartych relacjach i świetnej współpracy pomiędzy obiema stronami. Mam nadzieję, że na PPE zachowamy i będziemy kultywować te tradycje - albowiem to także Wy tworzycie PPE. Nie tylko swoją obecnością, komentarzami, ale również tworząc na naszym forum Kompendia Gier, które linkowane są do konkretnych tytułów na PPE. Ponadto każdy - jeśli czuje się na siłach - może napisać recenzję swojej ulubionej (lub wręcz przeciwnie) produkcji, która trafi na PPE, przypisana do odpowiedniej gry. Linków szukajcie w serwisie, pod niusami o danej grze lub w jej sekcji w Encyklopedii.
 
Kilka uwag technicznych:
- jeżeli posiadacie konto na forum PE - na PPE zalogujecie się używając tego samego loginu i hasła,
- aby komentować teksty na PPE, należy się zalogować w serwisie,
- korzystajcie z systemu oceniania komentarzy - nie wszystkie gorące dysputy będziemy w stanie na bieżąco czytać,
- "bateryjki" określają popularność danego materiału - Wasze kliknięcia nabijają kolejne Volty, a bateria zmienia kolor.
 
Na dobry początek zapraszam do udziału w konkursie God of War III - do wygrania m.in. najbardziej wypasiona edycja tej gry, w postaci wspaniałego wydania Ultimate Trilogy. Jednocześnie zapewniam Was, że to nie koniec niespodzianek - w najbliższym czasie damy Wam więcej okazji do zdobycia ciekawych nagród.
 
Po prostu bądźcie z nami na bieżąco, a nic Wam nie umknie. 
Życzę miłego wertowania cyfrowych stron PPE i przyjemnej lektury. 
 
Grzegorz Drabik
redaktor naczelny

Tagi: polska ppe sklep psx extreme