Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2015 19:57
CD Projekt RED zaprasza na stream i przedstawia bestie z Wiedźmin 3: Dziki Gon
1756V

CD Projekt RED zaprasza na stream i przedstawia bestie z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Liczycie sekundy do premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon? To bardzo dobrze. Jeszcze dzisiaj będziecie mogli uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu, na którym twórcy przedstawią nowe fragmenty pozycji oraz odpowiedzą na pytania fanów. Jak dobrze przygotować się do tego wydarzenia? Oglądając materiał ukazujący bestie!

Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie każdemu z Was może się podobać taki wysyp wiadomości o Wiedźminie, więc postanowiłem połączyć dwie informacje...

Już o 20:00 odbędzie się specjalna relacja na żywo, w trakcie której twórcy przedstawią zainteresowanym nowe urywki z pozycji, a ponadto odpowiedzą na pytania fanów. Deweloperzy zapowiadają to wydarzenie od dawna, więc zapewne przygotowali kilka ciekawostek z gry.

Ciekawostką na pewno jest informacja, że Dziki Gon zaprezentuje nam Łukasz "LUq" Wnęk, który aktualnie pracuje dla RED-ów, a kilka lat temu odnosił wyjątkowe sukcesy na arenie Counter-Strike 1.6.

Przed rozpoczęciem audycji możecie zerknąć na nowy materiał opublikowany prze CD Projekt RED. Twórcy opowiadają w nim o potworach i pozwalają zerknąć na kilka zaciętych starć.

Źródło: Twitter.com

Tagi: CD Projekt RED gameplay live-stream trailer Wiedźmin 3: Dziki Gon zwiastun