Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 21.04.2015 08:33
Wreszcie dostaliśmy nowy zestaw screenów z gry Mad Max
1739V

Wreszcie dostaliśmy nowy zestaw screenów z gry Mad Max

Przerwy pomiędzy kolejnymi informacjami o Mad Maksie są na tyle długie, że czasami kompletnie zapominam o powstawaniu tej produkcji. Stąd też nawet takie drobne materiały na temat gry potrafią mnie ucieszyć.

Po długiej ciszy wreszcie otrzymaliśmy garść nowych materiałów z gry Mad Max od studia Avalanche. Autorzy wybuchowej serii Just Cause wydają się idealną ekipą do przeniesienia na grunt interaktywnego medium postapokaliptycznych, australijskich pustkowi. Szkoda tylko, że tak rzadko dają znać o postępach swoich prac. Zwłaszcza, że premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku. Dzisiaj, wyjątkowo możemy położyć łapki na paczce nowych obrazków, wśród których znajdziemy garść screenshotów i  dosłownie dwa szkice koncepcyjne.  Czekam, aż wreszcie pojawi się pierwszy solidny zwiastun, który powie mi trochę więcej o grze, bo w tym momencie spodziewam się po prostu falloutowego Just Cause.

Rzućcie okiem do galerii, bo zrzuty ekranu prezentują się naprawdę okazale. Z pewnością będziemy mieli do czynienia z grą ładną, która nie zawiedzie oczekiwań pod względem audiowizualnym. Czyżby nadciągała mityczna „dobra gra na licencji”, która zdarza się raz na kilka długich lat?
 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/20/the-world-is-awfully-dangerous-in-these-mad-max-screenshots/

Tagi: artwork Avalanche Studios concept art mad max obrazki screeny