Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2015 13:34
Speedrun Wiedźmin 3: Dziki Gon zajmuje około 25 godzin
1547V

Speedrun Wiedźmin 3: Dziki Gon zajmuje około 25 godzin

Wiedźmin 3: Dziki Gon to będzie ogromna gra. Twórcy obiecują ponad 100 godzin czystej przyjemności i jeden z autorów postanowił sprawdzić w ile można ukończyć produkcję bez zbędnego biegania i wąchania kwiatków. Wynik robi wrażenie. 

Od wielu miesięcy wiemy, że CD Projekt RED przygotował w Dzikim Gonie historię na 50 godzin. Identyczny czas musimy poświęcić, aby zapoznać się ze wszystkimi zadaniami pobocznymi, jednak aby ukończyć pozycję w 100% to powinniśmy zarezerwować ponad 200 godzin.

Te wyniki robią na Was wrażenie? To przygotujcie się na kolejnego kopa – deweloperzy przyznali na specjalnym spotkaniu we Frankfurcie, że najszybszy speedrun zajął około 25 godzin! W tej sytuacji pracownik omijał wszystkie dialogi i wybierał najszybszą możliwą drogę.

Nawet jeśli przyjmiemy, że wynik ten jest odrobinę podkolorowany, to i tak… Musimy przygotować się na mnóstwo rozgrywki.

Jeśli ten czas Was nie przeraża, to pamiętajcie, że autorzy zapowiedzieli 2 płatne dodatki, które rozszerzą przygodę o kolejne ponad 30 godzin.

Źródło: http://www.gamereactor.eu/news/304064/The+Witcher+3+speedrun+takes+devs+about+25+hours/

Tagi: CD Projekt RED speedrun Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap