Remake wygląda cudnie! Zobaczcie długi gameplay z nadchodzącej gry

Gry
2482V
Dragon Quest 3 HD-2D
Mateusz Kucharski | 11.07, 13:00

Kolejny klasyk wkrótce powróci. Opublikowany został nowy materiał z Dragon Quest III HD-2D Remake i trzeba przyznać, że gra prezentuje się świetnie.

Square Enix przyzwyczaiło nas do tego, że lubi zajmować się odświeżaniem starszych gier. I nie ma w tym nic złego. Dzięki temu wielu graczy może po raz pierwszy zapoznać się z prawdziwymi klasykami w bardzo przystępnej formie. W dodatku remastery i remaki od japońskiego giganta często prezentują bardzo wysoką jakość. Tak było m.in. w przypadku serii Final Fantasy (Crisis Core Reunion , VII Remake i Rebirth).

Dalsza część tekstu pod wideo

Na ostatnim pokazie Nintendo otrzymaliśmy potwierdzenie, że tworzony jest nie tylko Dragon Quest III HD-2D Remake, ale także I oraz II HD-2D Remake. To jednak DQ III został zaprezentowany w szczegółach, a na premierę dwóch pozostałych będziemy musieli poczekać dłużej.

Famitsu niedawno zamieściło bardzo długi gameplay prezentujący świat Dragon Quest III HD-2D Remake. Skala ulepszeń jest bardzo duża i co ważne, gra nie utraciła swojego niepowtarzalnego klimatu. Konsolowi gracze (PS i Xbox) mogą liczyć na dwa tryby graficzne: jakości (4K) i płynności (60FPS). Produkcja otrzyma wiele usprawnień, które powinny korzystnie wpłynąć na odbiór tytułu. Możemy liczyć także na nowe elementy fabularne, nad którymi czuwał Yuji Horii, twórca serii Dragon Quest.

30 minut rozgrywki z Dragon Quest III HD-2D Remake możecie zobaczyć poniżej. Gra pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC już 14 listopada tego roku. Kolejne remaki mają zadebiutować w 2025.

Źródło: Famitsu

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper