Nobody Wants to Die rzuci graczy w wir śledztw od samego początku. Zobaczcie pierwsze 10 minut rozgrywki

Gry
2284V
Nobody Wants to Die
Grzegorz Cyga | 10.07, 20:15

Już za kilka dni do sprzedaży polska gra Nobody Wants to Die, której pierwszy zwiastun zachwycił wielu graczy na całym świecie. Teraz możemy spojrzeć na rozgrywkę.

Premiera Nobody Wants to Die przewidziana jest na 17 lipca tego roku. Jednak mimo niedawnego zwiastuna rozgrywki, gameplay w tytule studia Critical Hit Games wciąż w dużej mierze był tajemnicą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz gracze mogą na własne oczy przekonać się jak wygląda dystopijna gra przygodowa prezentowana z perspektywy pierwszej osoby i działająca na silniku Unreal Engine 5, która trafi już za kilka dni na PC (Steam), PlayStation 5 i Xbox Series X|S. 

Do Sieci trafił nowy materiał prezentujący przez 10 minut rozgrywkę. Pochodzi on z samego początku gry, a dokładniej pozwoli przyjrzeć się pierwszemu śledztwu, które przeprowadza główny bohater, nowojorski detektyw James Karra.

Udostępniony fragment prezentuje elementy, dzięki którym polska produkcja wyróżnia się na tle konkurencji. Mowa tu o wykorzystywaniu futurystycznych narzędzi do rekonstrukcji zdarzeń i manipulacji czasem w celu poznania ich prawdziwego przebiegu. 

Źródło: Youtube

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper