Powstaje gra, która wygląda jak połączenie Metal Gear Solid z Portalem. Poznajcie Black State

Gry
3303V
Black State Metal Gear Solid x Portal game
Grzegorz Cyga | 10.07, 18:05

Tęsknicie za seriami Metal Gear Solid i Portal? Jeśli tak, to właśnie powstaje gra, która wygląda jak połączenie obu tych marek. 

Black State to zapowiedziana właśnie trzecioosobowa gra akcji, która łączy ze sobą szpiegowską rozrywkę z mieszającymi w rzeczywistości portalami. Produkcja tureckiego studia Motion Blur zmierza na PC (Steam, Epic Games Store) i jest tworzona na silniku Unreal Engine 5. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze wcielą się w byłego wojskowego, który zostaje wezwany przez tajną grupę naukowców zwaną Architektami, by uratować jeńców i poznać prawdę o kataklizmie. Jednak misji towarzyszy doza niepewności, gdyż niektóre drzwi w środku nieznanego terytorium prowadzą do nowych, nieprzewidywalnych i niebezpiecznych miejsc, skrywających tajemnice i wyzwania.

Oprócz tego rozgrywka będzie oferować zarówno walki w zwarciu z różnorodnymi wrogami, w tym brutalnymi maszynami do zabijania zwanymi Robosapiens, jak i epickie potyczki z bossami, którzy charakteryzują się unikalnymi wzorcami i mechanikami, 

Black State powstaje od blisko trzech lat, jednak koncepcja na tytuł była opracowywana ponad dekadę przez Kadira Demirdena, który nie ukrywa swoich inspiracji.

Oczywiście uwielbiamy serię Metal Gear Solid. Pracując nad naszym obszernym, prawie 500-stronicowym dokumentem dotyczącym projektu gry przez ponad 2,5 roku, nieustannie zachwycaliśmy się grami takimi jak The Last of Us, Metal Gear Solid, Uncharted i wiele innych, które przesuwają granice rozwoju i mechaniki rozgrywki. Zainspirowany tymi wpływami, nasz mały zespół stara się zapewnić najwyższą jakość rozwoju i wyjątkową mechanikę rozgrywki, pomimo naszych ograniczonych rozmiarów. Staramy się tworzyć bogate i głębokie gry oraz opowiadać historię w połączeniu z wciągającą mechaniką rozgrywki, oferując imponujące i niezapomniane wrażenia z gry. Naszym celem jest przekraczanie naszych granic i zapewnianie graczom możliwie najlepszych wrażeń, jakie możemy zapewnić.

Źródło: IGN

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper