Ogłoszono datę zamkniętej bety Age of Mythology: Retold. Ekskluzywna szansa dla fanów mitologicznej strategii

Gry
665V
Age of Mythology Retold
Łukasz Musialik | 10.07, 18:04

World's Edge ogłosiło zamkniętą betę długo oczekiwanego „Age of Mythology: Retold". Ta odświeżona wersja kultowej strategii będzie dostępna w dniach od 12 do 14 lipca 2024 roku dla wszystkich graczy, którzy zamówili w przedsprzedaży edycję Premium.

Beta rozpocznie się w piątek o 19:00 i potrwa do niedzieli do 8:59. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować samouczek, pierwsze 5 misji kampanii, a także rozegrać potyczki i mecze wieloosobowe na różnorodnych mapach.

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie bety gracze będą mogli wypróbować trzy z czterech panteonów: grecki, nordycki i egipski, wykorzystując mitologiczne stworzenia i boskie moce do pokonania przeciwników.

Celem bety jest nie tylko dopracowanie istniejących systemów, ale także zebranie opinii graczy na temat balansu jednostek i ogólnej rozgrywki. Deweloperzy podkreślają, że balans jest wciąż w fazie rozwoju i może ulec zmianom przed ostateczną premierą.

Warto zaznaczyć, że beta nie jest objęta umową o poufności, więc uczestnicy mogą swobodnie streamować i nagrywać rozgrywkę.

Źródło: ageofempires.com

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper