Kultowy klasyk powraca? Tajemnicza aktualizacja rozbudza nadzieje fanów

Gry (plotka)
4704V
Bloodborne
Łukasz Musialik | 10.07, 16:17

Społeczność graczy PlayStation została niedawno poruszona intrygującą informacją. W odnowionym programie nagród PlayStation Stars pojawiła się nietypowa pozycja. Chodzi o dodatek DLC „The Old Hunters” do pewnej kultowej gry, ale w wersji na PlayStation 5.

Informacja ta, początkowo zauważona na dedykowanym subreddicie, szybko rozprzestrzeniła się w sieci. Wielu użytkowników forum ResetERA potwierdziło, że pozycja wciąż jest aktywna. Niestety, ze względu na ograniczoną dostępność do programu nagród, nie wszyscy mogą zweryfikować te doniesienia.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

Choć prawdopodobnie jest to błąd w systemie, fani nie tracą nadziei. Mowa bowiem o jednym z najbardziej pożądanych portów z PlayStation 4 na PlayStation 5. Gra, o której mowa, mimo że została wydana prawie dekadę temu, nadal cieszy się ogromną popularnością.

Zainteresowanie tytułem nie słabnie, czego dowodem jest rosnąca popularność emulacji wersji na PS4 na komputerach PC. Wydaje się, że stał się on głównym celem sceny homebrew, zwłaszcza po wydaniu rozszerzenia DLC do innej głośnej produkcji tego studia - Elden Ring: Shadow of the Erdtree.

Fani od lat proszą Sony o wydanie portu tej gry na PS5 i PC. Być może rosnące zainteresowanie i nieustająca popularność tytułu skłonią firmę do podjęcia decyzji o stworzeniu ulepszonej wersji lub remasteru.

Choć prawdopodobieństwo, że tak wyczekiwany port zostałby ujawniony w tak nietypowy sposób jest niewielkie, społeczność graczy nie traci nadziei. Pozostaje czekać na oficjalne informacje od Sony, które mogłyby potwierdzić lub zdementować te spekulacje.

Źródło: wccftech.com

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper