Niedosyt po Elden Ring? Polacy podali datę premiery nowego soulslike'a

Gry
3007V
Deathbound
Mateusz Kucharski | 10.07, 13:17

To będzie zupełnie nowe doświadczenie dla fanów gier soulslike. Ogłoszona została data premiery Deathbound oraz zaprezentowano nowy materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki.

Od premiery Shadow of the Erdtree minęło już trochę czasu, więc istnieje spora szansa, że większość z obecnie grających ukończyła już dodatek do hitu FromSoftware. Jeżeli jednak dalej brakuje wam wyzwań, to mamy dobrą wiadomość. Deathbound otrzymało datę premiery i nie będziemy musieli zbyt długo czekać na grę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deathbound to soulslike stworzony przez brazylijskie studio Trialforge, natomiast wydaniem gry zajmie się polskie Tate Multimedia. Twórcy chwalą się, że takiego soulslike'a jeszcze nie było. W Deathbound gracze będą mogli pochłaniać esencje przeciwników, co pozwoli na dokonanie zmiany stylu gry. I to podczas walki. Umożliwi to tworzenie różnych combosów i synergii, dzięki którym w efektywny i efektowny sposób poradzimy sobie z wrogami.

Gra prezentuje się nieźle, lecz najważniejsze jest, aby gameplay zapewnił masę zabawy. Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym materiałem udostępnionym przez autorów.

Deathbound zadebiutuje już 8 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Cały czas dostępne jest demo, które znajdziemy na Steamie.

Źródło: YouTube

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper