Problemów ciąg dalszy. Opóźnienie dwa dni przed premierą

Gry
1032V
Suicide Squad: Kill The Justice League - Harley Quinn
Mateusz Kucharski | 10.07, 12:31

Czekacie na kolejne nowości w Suicide Squad? No to musicie uzbroić się w cierpliwość, ponieważ twórcy opóźnili premierę drugiego sezonu. I to tuż przed jego premierą.

Choć zainteresowanie jest niewielkie, to wciąż są osoby, które aktywnie bawią się w Legionie Samobójców. Nad grą ciąży jednak jakaś klątwa, ponieważ dzieło Rocksteady nieustannie mierzy się z problemami. Drugi sezon ma zapewnić graczom m.in. nowe wyzwania, misje, przedmioty oraz kolejną postać - Mrs. Freeze. Premiera dużej aktualizacji zaplanowana była na 11 lipca, lecz wczoraj wieczorem twórcy przekazali zaskakującą wiadomość.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na drugi sezon będziemy musieli jeszcze poczekać. Dwa dni przed premierą ogłoszono dość spore opóźnienie.

Dostosowujemy czas premiery następnego sezonu do Suicide Squad. Wystartuje on 25 lipca. Dziękujemy za cierpliwość.

Jest to zatem zmiana o dwa tygodnie względem pierwotnej daty. Twórcy nie podają, co jest przyczyną tej decyzji. Gracze Suicide Squad już od początku doświadczali wielu opóźnień oczekiwanych zmian i nowej zawartości. Nie inaczej jest w tym przypadku. Grający oczywiście nie są zadowoleni z tej decyzji i zwracają uwagę na to, że zespół w ogóle nie wsłuchiwał się w opinie.

Zamierzamy więc kontynuować kopiowanie i wklejanie zawartości, nie wnosząc nic nowego do gry. Otrzymaliście świetne opinie od społeczności i nie słuchacie ich. Ta gra miała ogromny potencjał, ale pozwoliliście jej umrzeć przez zawartość typu kopiuj-wklej. Naprawdę kochałem tę grę, ale brak zespołu deweloperskiego słuchającego graczy, którzy chcieli, aby ta gra zabłysła, po prostu zabił cały hype, jaki miałem na tę grę. Powodzenia następnym razem i mam nadzieję, że tym kilku osobom, które nadal grają, spodoba się sezon 2.

Źródło: x.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper