Battlefield 7 będzie osadzony w Europie? Electronic Arts mogło ujawnić informacje o kampanii fabularnej

Gry (plotka)
4733V
Battlefield 2042 kobieta
Grzegorz Cyga | 24.06, 18:45

Nie jest tajemnicą, że nowa odsłona serii Battlefield jest już w produkcji. Electronic Arts chce rozwijać serię i wygląda na to, że akcja gry zostanie osadzona w południowej Europie.

Chociaż Battlefield 2042 nie spełnił oczekiwania wszystkich fanów, wydawca już zapowiedział kolejną odsłonę. Produkcja nie doczekała się jeszcze oficjalnej prezentacji, lecz wygląda na to, że prace już są w toku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze natrafili na informacje o castingu do nowego projektu zwanego Timeless Fields. Ma to być militarna gra akcji, dlatego może to być kodowa nazwa nowego Battlefielda, określanego przez fanów jako Battlefield 7.

Wydawca szuka aktorki, która prawdopodobnie odegra ważną rolę w kampanii fabularnej, być może nawet będzie jej protagonistką. Wcieli się ona w Rozondę, operatorkę służb specjalnych, która ma 25-35 lat i jest słowianką mówiącą z chorwackim, bośniackim lub serbskim akcentem. Dlatego zainteresowana rolą kobieta musi posługiwać się tymi językami. 

25 - 35, Słowianka. Akcent: autentyczny chorwacki, bośniacki lub serbski. 

Rozonda zawsze była wyrzutkiem jako dziecko dwóch różnych grup etnicznych w Chorwacji. To taktyk o niezwykłej odwadze psychicznej i fizycznej. Wzbudza szacunek i uwagę. Potrafi być niecierpliwa i gardzi słabością. Jest sprawna, wysportowana i zdolna do łatwego poruszania się z bronią rekwizytową.

Źródło: Reddit

Komentarze (80)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper