Prezent od PlayStation dla posiadaczy PS5. Firma szykuje graczy na wielką premierę

Gry
10130V
PS5 Konsola
Iza Łęcka | 24.06, 11:54

Sony przygotowuje społeczność na zbliżającą się, ekskluzywną premierę. Producent PS5 rozdaje miły upominek.

W najbliższych miesiącach japoński gigant branży będzie świętować dwie duże premiery. Nowości potrzebują promocji, dlatego wydawca nie traci czasu i zachęca graczy do nadciągających atrakcji. Firma rozdaje zestaw awatarów z Astro Bot.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za 74 dni odbędzie się premiera Astro Bot, czyli ekskluzywnej produkcji stworzonej przez studio PlayStation na drugą połowę 2024 roku. Sony zaoferuje także LEGO Horizon Adventures, a nie zapominajmy o niezwykle wyczekiwanym debiucie Silent Hill 2 Remake. Wiadomo jednak, że przygoda z klockami w roli głównej zmierza także na Switcha i PC, a odświeżenie przygotowywane przez Polaków zostanie udostępnione użytkownikom komputerów osobistych. Przygoda Team Asobi jest więc w pełni ekskluzywna.

Astro Bot w tej sytuacji wydaje się niezwykle ważnym tytułem dla japońskiej korporacji. Pierwsze opinie na temat gry zapowiadają znakomitą, trójwymiarową platformówkę, która w opinii części dziennikarzy zasługuje na porównania ze współczesnymi odsłonami Mario. Deweloperzy włożyli sporo pracy w wykreowanie jak najbardziej okazałej produkcji.

Sony chce, by gracze pamiętali o tej przygodzie, więc dostarcza zestaw czterech awatarów – fani Astro Bota zapewne chętnie skorzystają z tego upominku.

Darmowe awatary z Astro Bot są nagrodą-prezentem dla społeczności za wykonanie Days of Play Community Challenge.

Źródło: X: Wario64

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper