Genialny horror doczeka się gry. A Quiet Place: The Road Ahead na świetnym zwiastunie

Gry
1167V
A Quiet Place: The Road Ahead
Mateusz Kucharski | 17.06, 15:31

Na pewno znacie "Ciche Miejsce". Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź gry bazującej na serii horrorów. Materiał prezentuje się świetnie i z pewnością zainteresuje niejedną osobę.

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami masowego przenoszenia gier do wersji filmowo-serialowych. Teraz czas na coś odwrotnego. Przed momentem otrzymaliśmy zapowiedź A Quiet Place: The Road Ahead. Gra będzie bazować na pomyśle z serii filmów o tej samej nazwie.

Dalsza część tekstu pod wideo

W "Cichym Miejscu" zobaczyć możemy ślepe, przerażające stworzenia, które posiadają niezwykle wyostrzony zmysł słuchu. Nawet najmniejszy hałas jest w stanie zwrócić uwagę tych monstrów. Na tym samym założeniu oparta będzie gra A Quiet Place: The Road Ahead.

The Road Ahead to pierwszoosobowy horror przeznaczony dla pojedynczego gracza. Twórcy zadbali o stworzenie oryginalnej historii, dzięki czemu będziemy mieli szasnę na poznanie zupełnie nowych wydarzeń. 

Oddając terror, niepokojącą atmosferę i trzymający w napięciu ludzki dramat, który rozsławił serię, A Quiet Place: The Road Ahead jest przeznaczone zarówno dla fanów filmów, gier grozy, jak i przygód opartych na fabule. Przeżyj podróż młodej kobiety zmagającej się nie tylko z koszmarnymi stworzeniami, ale także z udręką międzyludzkich konfliktów rodzinnych i własnymi wewnętrznymi lękami. Mając do dyspozycji jedynie swój spryt i proste narzędzia, będziesz musiał pokonać wiele zdradzieckich wyzwań i przeszkód, które czekają na ciebie, jednocześnie próbując przetrwać nieustannie obecne zagrożenie ze strony nieznanych wrogów.


Tylko nie hałasuj...

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy trailer. Premiera A Quiet Place: The Road Ahead zaplanowana jest na ten rok, lecz nie znamy dokładnej daty. Gra trafi na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Do pełni szczęścia brakuje tylko wersji VR.

Źródło: YT

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper