Przyszłość Suicide Squad. Warner Bros. zajęło stanowisko

Gry
1602V
Suicide
Mateusz Kucharski | 11.06, 14:30

To jedna z największych klęsk tego roku. Suicide Squad zostało zapomniane przez graczy. Wydawca zareagował na plotki pojawiające się w sieci i wydał komunikat odnośnie przyszłości gry.

Gracze spisali tytuł na straty już od pierwszego pokazu rozgrywki. Trudno się dziwić, ponieważ autorzy genialnej trylogii o Batmanie przygotowali grę-usługę, która prezentowała się znacznie słabiej niż poprzednie gry Rocksteady, a potrzebowała wielu lat na stworzenie. Obecnie Suicide Squad ma problem, aby przekroczyć barierę 200 graczy jednocześnie na Steam. Fatalny wynik jak na tytuł live-service.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiele osób było przekonanych, że projekt zostanie niedługo zamknięty, gdyż nie pomagają nawet duże promocje lub aktualizacje zawartości. Do sprawy odniosło się Warner Bros. Korporacja potwierdziła, że obecny plan rozwoju Suicide Squad zostanie zrealizowany. Obejmuje on 4 sezony. Niedawno otrzymaliśmy drugi epizod sezonu pierwszego, lecz na dalsze informacje będziemy musieli poczekać. Twórcy zrezygnowali z regularnego informowania o toczących się pracach.

W każdym sezonie otrzymamy po jednej nowej postaci. Dodane zostaną także aktywności, które mają sprawić, że gracze nie będą się nudzić. Najwidoczniej nie spełniają one swojego zadania, ponieważ ostatnia aktualizacja miała marginalny wpływ na liczbę graczy.

Rodzi się jednak pytanie. Co dalej z Suicide Squad? Czy czwarty sezon okaże się być ostatnim? Skoro nic nie jest w stanie przyciągnąć graczy do gry, to twórcy być może zajmą się jedynie tym, co obiecano wcześniej. Gry-usługi są bardzo często rozwijane przez lata, lecz Suicide Squad raczej nie będzie wśród nich. Cztery sezony mają zostać udostępnione w ciągu pierwszego. Co dalej? Zobaczymy.

Źródło: Kotaku

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper