Kolejny ciekawy RPG w Game Pass od dzisiaj. Gra z „bardzo pozytywnymi” opiniami

Gry
3221V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 11.06, 11:39

Microsoft zachęca do zapoznania się z kolejnym tytułem w ramach Game Passa. Jeszcze dzisiaj subskrybenci zanurzą się w RPG-u z 2022 roku.

W zeszłym tygodniu katalog Xbox Game Pass został rozbudowany o dwie znakomite gry Square Enix – Octopath Traveler i Octopath Traveler 2 trafiły do usługi. Przed użytkownikami jednak następny miesiąc, który przyniesie kolejną dawkę nowości. Jeszcze dzisiaj możemy spodziewać się nowego projektu w amerykańskim abonamencie.

Dalsza część tekstu pod wideo

W 2022 roku na komputerach osobistych zadebiutowało Depersonalization. Gra zebrała „bardzo pozytywne” opinie na platformie Valve – średnia ocen na poziomie 93% może skłonić niektórych graczy do rozgrywki.

Depersonalization to RPG (TRPG) składający się z wielu różnorodnych systemów, a deweloperzy z MeowNature pamiętali o stworzeniu rozbudowanych zakończeń i rozgałęzień fabularnych, podbijających wrażenia oraz zachęcających do ponownego zapoznania się z pozycją. Od dzisiaj produkcja wzmocni katalog PC Game Pass.

Swego czasu gra nie była specjalnie popularna, jednak teraz za sprawą Game Passa może zyskać spore grono odbiorców. To kolejny przykład ciekawego i dopracowanego projektu, którego część osób nie zdecydowałoby się kupić. Usługa Microsoftu jednak może dać mu drugie życie i sprawić, że zapozna się z nim więcej graczy.

Źródło: Xbox

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper