The Last of Us Part 2 kolejną grą Sony na PC? "Prace są już zakończone"

Gry (plotka)
1525V
The Last of Us 2 Remastered Joel
Mateusz Kucharski | 05.06, 13:13

Sony się nie zatrzymuje i cały czas oferuje pecetowcom kolejne gry. Poznaliśmy nowe szczegóły odnośnie wydania The Last of Us Part 2 na komputery.

Japońska korporacja jasno dała do zrozumienia, że wydawanie gier na PC nie zagraża konsolom PlayStation. Na przestrzeni kilku ostatnich lat otrzymaliśmy wiele portów hitowych gier od PlayStation Studios. Najnowszą propozycją jest Ghost of Tsushima. Przygoda Jina Sakaia szturmem podbiła Steama i stała się najpopularniejszą grą singleplayer od Sony na platformie Valve (przynajmniej podczas premiery).

Dalsza część tekstu pod wideo

Jedną z kolejnych gier, które trafią na PC, ma być The Last of Us Part 2. Ciężko o bardziej wiarygodnego insidera, gdyż wieści pochodzą od Billbil-kuna. Jego informacje potwierdzają się niemalże zawsze. 

Billbil-kun potwierdza, że The Last of Us Part II na PC istnieje. Co więcej, prace nad wersją miały rozpocząć się jeszcze w 2021 roku. Insider podaje również, że rozwój pecetowej wersji został zakończony około listopada 2023 roku. Co zatem powstrzymuje Sony od premiery na komputerach?

Najprawdopodobniej poprzednia taktyka się sprawdziła i korporacja chce po raz kolejny postąpić tak, jak w przypadku The Last of Us Part 1. Najpierw odświeżenie trafiło na PS5, a po pewnym czasie na PC. Billbil-kun nie podaje konkretnej daty premiery, lecz możliwe jest, że stanie się to w okolicach premiery drugiego sezonu serialu od HBO.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part II.

Źródło: Dealabs

Komentarze (120)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper