Mafia 4 pewniakiem Summer Game Fest? Gra ma wkrótce zostać zaprezentowana

Gry (plotka)
4228V
mafia 4
Iza Łęcka | 21.05, 07:37

Fani serii Mafia mogą szykować się na widowisko. Ostatnie przecieki wskazują, że to właśnie Mafia 4 zostanie pokazana podczas zbliżającego się Summer Game Fest.

O potencjalnej prezentacji Mafii 4 w trakcie nadciągającego Summer Game Fest informowaliśmy już kilka dni temu, lecz od tego czasu pojawiło się kilka dodatkowych doniesień sugerujących, że 2K może jednak zdecydować się na udostępnienie materiałów z nowych części takich serii jak BioShock, Borderlands czy Sid Meier's Civilization.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jiří Bigas z czeskiego serwisu Vortex.cz odniósł się do sprawy i jego zdaniem na letniej imprezie Geoffa Keighleya zobaczymy Mafię 4. Dziennikarz podkreśla, że otrzymał obiecującą wiadomość z zaufanych źródeł, a w Czechach sporo mówi się o nadejściu nowej produkcji.

Z naszych informacji wynika jednak, że wkrótce ma zostać zaprezentowana nowa Mafia. Otrzymaliśmy już kilka wskazówek od informatorów z zagranicy. W ostatnich tygodniach w Czechach zakulisowo głośno mówi się o ujawnieniu Mafii.

Dziennikarz podkreśla, że nie ma 100% pewności, jednak biorąc pod uwagę otrzymane informacje pokaz nowego gangsterskiego tytułu wydaje się jak najbardziej prawdopodobny.

Warto w tym miejscu dodać, że za serię Mafia odpowiadało studio 2K Czech (wcześniej Illusion Softworks), jednak w 2014 roku zespół został zamknięty, a najważniejsi przedstawiciele firmy przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie 2K ogłosiło powstanie Hangar 13. To właśnie ten zespół stworzył Mafię 3, a jednocześnie ma odpowiadać za nową część serii, która jest rozwijana przynajmniej od połowy 2020 roku.

Źródło: Vortex.cz

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper