Serial z uniwersum Spider-Mana zagrożony? Prace nad Silk stoją w miejscu

Filmy/seriale
447V
Silk Marvel
Kajetan Węsierski | 19.05, 13:30

Uniwersum Spider-Mana to bez dwóch zdań bardzo łakomy kąsek dla wielu wytwórni - przez dekady, prócz samego Petera Parkera, pojawiło się wiele innych, alternatywnych wersji, które w komiksach radziły sobie całkiem nieźle. Zresztą, wiele z nich przedstawiono na łamach obu animowanych odsłon "SpiderVerse". 

Na tym oczywiście nie koniec, bowiem co jakiś czas pojawiają się raporty sugerujące postępy w pracach nad produkcjami skupionymi na konkretnych wariantach. Przewija się temat Spider-Mana: Noir, co jakiś czas wraca wątek Milesa Moralesa, a od jakiegoś czasu słyszeliśmy także o "Silk: Spider Society", za które miało odpowiadać Prime Video. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się jednak okazuje, wszystko stoi w miejscu, a Sony Productions będzie próbowało poszukać innej firmy, która może pokusić się o wzięcie produkcji pod swoje skrzydła. I choć podobno nie jest to jeszcze martwy temat, to niestety nie dzieje się z nim najlepiej i wielce prawdopodobne jest, że twórcy będą musieli postawić na spore zmiany w kontekście scenariusza. 

Źródło: Comic Book

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper