EA Sports College Football 25 na pierwszym pełnoprawnym zwiastunie! Twórcy zapraszają na uczelniany futbol

Gry
7825V
EA Sports
Kajetan Węsierski | 19.05, 08:30

EA Sports nie ustaje w dostarczaniu nam kolejnych produkcji przenoszących realne rozgrywki sportowe do wirtualnych realiów. Rokrocznie prezentują nam kilka kultowych serii, a wiele wskazuje na to, że mają jeszcze zapas czasu i zasobów, aby dorzucić do tej puli coś nowego. Mowa tu o marce, która powraca po kilku długich latach przerwy. 

Jak pewnie pamiętacie, już kilka miesięcy temu informowałem Was, że Electronic Arts ogłosiło wielki powrót uczelnianego futbolu w ich wydaniu - ten miałby się w tym roku ukazać w formie EA Sports College Football 25 i w pewnym sensie stanowić konkurencję dla posiadającego obecnie monopol na tę dyscyplinę w branży Maddena z ich najnowszym Madden NFL 24

Dalsza część tekstu pod wideo

I choć przez długi czas nie wiedzieliśmy o produkcji zbyt wiele to wreszcie, po tygodniach wyczekiwania, zaprezentowano nam pierwszy pełnoprawny zwiastun! W trwającym niemal dwie minuty materiale widać fragmenty rozgrywki, ale twórcy nie zamierzali na tym poprzestać, bowiem zaserwowali nam dodatkowo nieco informacji o dostępnych trybach i najważniejszych funkcjach. 

Premiera już 19 lipca, więc może być niemal pewni, że w najbliższym czasie nie zabraknie kolejnych materiałów od deweloperów. Tym razem zachęcam do sprawdzenia wspomnianego w poprzednim akapicie: 

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper