Xbox Game Pass i PS Plus zyska kolejną perełkę! Gra od Rockstar Games trafi do najbliższej oferty

Gry (plotka)
9260V
XGP / PS Plus
Łukasz Musialik | 18.05, 15:01

Według najnowszych plotek, kultowa gra Red Dead Redemption od Rockstar Games może niebawem pojawić się w bibliotece Xbox Game Pass i PS Plus Premium.

Informacje te wypłynęły dzięki odkryciu kodu na oficjalnej stronie gry, gdzie wymieniono Xbox Game Pass jako jedną z platform dostępnych dla tytułu. Chociaż gra jest już dostępna w subskrypcji GTA+, to jej pojawienie się w Game Pass byłoby pierwszym takim przypadkiem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na chwilę obecną, mimo wzmianki o PlayStation Plus Premium, gra nie jest dostępna w tej usłudze, co dodatkowo podgrzewa spekulacje. Niedawno sequel, Red Dead Redemption 2, został ogłoszony jako część PS Plus Extra. Dodanie klasycznej gry do Game Pass byłoby świetną wiadomością dla wszystkich graczy.

undefined

Rockstar Games nie potwierdziło jeszcze tych informacji, więc na razie pozostają one w sferze plotek, choć nie takich wielkich skoro jest potwierdzenie w kodzie. Pytanie, jakie należy zadać, to kiedy RDR pojawi się we wspomnianych usługach Sony i Microsoftu? 

Fanów serii z pewnością ucieszyłaby możliwość ponownego przeżycia przygód w Dzikim Zachodzie dzięki Xbox Game Pass i PS Plus Premium. Czy to wystarczający powód, aby ponownie zasiąść do gry?

Źródło: purexbox.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper