Greedfall 2: The Dying World — zwiastun z rozgrywki. Dyplomacja, manipulacja, infiltracja i wiele więcej

Gry
1993V
Greedfall 2: The Dying World
Łukasz Musialik | 17.05, 19:17

NACON i studio Spiders prezentują pierwszy zwiastun rozgrywki nadchodzącej gry akcji RPG - „Greedfall 2: The Dying World”. 

Gra ma trafić do Early Access na Steam już tego lata, a zwiastun daje przedsmak z mechanik rozgrywki. Gracze wcielą się w postać rdzennego mieszkańca Teer Fradee, podróżując przez nowe krainy, od Olima po brzegi Uxantis, odkrywając sekrety tych starożytnych ziem. Gracze spotkają na swojej drodze różne frakcje. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Tworząc własną postać, trzeba będzie znaleźć sojuszników do swojego zespołu, pomagać w ich misjach, odkrywać sekrety i zdecydować o tym, czy staną się przyjaciółmi, czy rywalami. Gra obiecuje głębsze doświadczenie RPG, gdzie każdy wybór wpłynie na przebieg historii. Dyplomacja, manipulacja, infiltracja i walka to ścieżki, które mogą prowadzić do innego celu.

Miejmy nadzieję, że studio Spiders dopracuje grę przed premierą. Pierwsza część GreedFall cieszyła się głównie pozytywnymi recenzjami na Steam, więc jeśli twórcy podniosą poprzeczkę, sequel może okazać się prawdziwym hitem. Czekamy na więcej informacji.

Źródło: IGN

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper