Xbox Cloud Gaming. Nowy kontroler do grania w chmurze

Technologie
4125V
X4 Aileron
Łukasz Musialik | 17.05, 18:09

GameSir, lider w dziedzinie innowacyjnych akcesoriów do gier, wprowadza na rynek przełomowy kontroler do grania w chmurze – X4 Aileron. 

Ten mobilny kontroler, który zachwyca swoim dwuczęściowym designem, umożliwia łatwe przenoszenie dzięki magnetycznemu połączeniu, które sprawia, że idealnie mieści się w kieszeni.

Dalsza część tekstu pod wideo

X4 Aileron

X4 Aileron wyróżnia się nie tylko mobilnością, ale również zastosowaniem wysokiej jakości joysticków z efektem Halla (zapobiegają dryfowaniu), oraz wymiennymi mikroprzełącznikami. Co więcej, kontroler oferuje „ultrareaktywne” połączenie Bluetooth, a jego konstrukcja pozwala na podłączenie dodatkowego chłodzenia do telefonu i powerbanku.

Warto zauważyć, że na chwilę obecną GameSir X4 Aileron jest skierowany wyłącznie do urządzeń z systemem Android, a że działa poprzez połączenie Bluetooth nie oferuje bezpośredniego połączenia USB-C (dostępne w innych kontrolerach firmy). Mimo to, X4 Aileron stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie mobilnego gamingu, oferując graczom nowy poziom wygody.

Za cenę 99,99 funtów w Wielkiej Brytanii i 99,99 dolarów w Stanach Zjednoczonych, X4 Aileron jest dostępny na Amazonie, a jego innowacyjność i funkcjonalność z pewnością przyciągną uwagę miłośników gier chmurowych. A jeśli chcecie zaoszczędzić, to na popularnym portalu możecie go nabyć — po wpisaniu kodu: „NNNDHYGBX4” — w cenie około 350 złotych (bez kodu 50 zł drożej).

Źródło: purexbox.com

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper