PS Plus Premium na czerwiec wycieka. Poznaliśmy pierwszą grę. To klasyk z PS2

Gry (plotka)
9410V
PS PLUS NOWY
Mateusz Kucharski | 16.05, 13:00

Dopiero co poznaliśmy oficjalną ofertę PS Plus Extra/Premium na maj, a już pojawiła się informacja odnośnie pierwszego tytułu, który prawdopodobnie znajdzie się w czerwcowym zestawie.

W serwisie PSdeals zaobserwowano właśnie interesującą zmianę. Na PlayStation Store pojawiła się karta kolejnego produktu. O fakcie poinformował portal Gematsu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Mowa tu o klasycznej grze Star Wars: The Clone Wars z 2002 roku. Sytuacja jest zatem identyczna, jak w przypadku przecieków z kwietniowej oferty. Co ważne, data premiery zaplanowana jest na dzień 11 czerwca (wtorek). To właśnie we wtorki zawsze udostępniane są gry w ramach PlayStation Plus Extra/Premium.

Wydanie Star Wars: The Clone Wars stanowiłoby kolejne rozszerzenie kolekcji gier klasycznych, która dostępna jest w najdroższym wariancie PS Plus. Co ciekawe, będzie to pierwsza od dawna gra z konsoli PlayStation 2, która doczeka się emulacji na nowszych sprzętach od Sony. W tytule mają być dostępne funkcje, które są obecne w produkcjach z PS1 i PSP. Chodzi tu o możliwość cofania gry, wykonywania szybkiego zapisu oraz zastosowania filtrów wideo.

Star Wars: The Clone Wars może być zatem znakiem, że Sony w końcu zajmie się dodawaniem gier z PlayStation 2. Najwyższa pora, gdyż PS Plus posiada bardzo mało gier z tej konsoli. A biblioteka jest potężna. 

Star Wars Clone Wars PS2

Star Wars Clone Wars ps2

Źródło: Gematsu

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper