Asssassin's Creed Shadows to kolejna duża gra, wobec której Ubisoft ma spore plany

Gry (plotka)
1250V
Assassin's Creed Shadows reveal keyart
Grzegorz Cyga | 13.05, 19:45

Assassin's Creed Shadows to najnowsza gra Ubisoftu, która zostanie zaprezentowana już w tym tygodniu. Jednak pierwsze informacje na temat gry trafiły do Sieci jeszcze przed oficjalnym pokazem.

Ubisoft właśnie ogłosił, że nadchodzący tytuł z serii Assassin's Creed, który do niedawna był tytułowany jako Codename Red ma nową nazwę, Assassin's Creed Shadows i już pojutrze otrzyma pierwszy zwiastun. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Już jakiś czas temu zapowiadano, że ma to być kolejna duża odsłona z serii z otwartym światem. Nie powinno nikogo dziwić to, że spełniając wieloletnią prośbę fanów, Ubisoft będzie miał spore plany wobec gry, która co ciekawe nie trafi na konsole ósmej generacji. Dlatego jeszcze przed oficjalnymi pokazami do Sieci trafiły informacje o planach na rozwój gry.

Dataminer o pseudonimie Ubisoft_Frax odkrył, że Assassin's Creed Shadows ma otrzymać dwa dodatki fabularne. Każdy z nich ma być wyceniony na 25 dolarów / 25 euro. Jednakże będzie można je otrzymać za jednym zamachem, decydując się na zakup przepustki sezonowej, która ma kosztować 40 dolarów / 40 euro.

Oprócz tego gracze będą mogli zakupić pakiet powitalny za 35 dolarów / 35 euro, który zapewni im dostęp do 4200 jednostek wirtualnej waluty zwanej Helix. Będzie ona służyć do zakupu przedmiotów zmieniających wygląd stroju czy broni. Dlatego gracze będą mogli ją zdobyć, grając w grę lub decydując się na zakup mikrotransakcyjnych pakietów:

  • 500 Helix – 5 dolarów / 5 euro
  • 1050 Helix – 10 dolarów /10 euro
  • 2300 Helix – 20 dolarów / 20 euro
  • 4200 Helix – 35 dolarów / 35 euro
  • 6600 Helix – 50 dolarów / 50 euro

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper