Kolejna odsłona "What If" potwierdzona. Marvel otwiera się na nowych odbiorców

Gry
1028V
What If...? od Disneya. Twórczyni dementuje plotki odnośnie do fabuły odcinków
Grzegorz Cyga | 10.05, 20:35

"What If...." jest serią, która pozwala Disneyowi przedstawiać alternatywne historie ze świata Marvela. W ostatnim czasie była ona znana za sprawą serialu animowanego, natomiast w przyszłości będzie kojarzona również z grą wideo.

"What If... An Immersive Story" to, jak nazwa wskazuje, nowa historia osadzona w doskonale znanym wszechświecie.  Jednak tym razem nowe "A gdyby" nie będzie serialem animowanym, a grą wideo przygotowywaną z myślą o okularach wirtualnej rzeczywistości, Apple Vision Pro. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja będzie efektem współpracy pomiędzy Marvel Studios a ILM Immersive. Reżyserem i producentem wykonawczym gry jest Dave Bushore, który zdradził, dlaczego zdecydował się przygotować ten tytuł.

Kiedy byłem dzieckiem, moimi ulubionymi historiami były światy poza moim własnym, zaawansowane technologie i bohaterowie podróżujący w czasie i przestrzeni. What If... An Immersive Story to kolejna ewolucja w sposobie, w jaki opowiadamy nasze historie, w której fani z różnych pokoleń mogą ich doświadczyć i przeżyć przygodę u boku swoich ulubionych bohaterów.

"What If...?" przedstawia wydarzenia z całego Marvel Cinematic Universe (MCU) w nieoczekiwany sposób. Teraz fani zostali wybrani do wcielenia się w główną rolę w zupełnie nowej, wciągającej historii, która przekształca przestrzeń wokół nich, gdy przemierzają rzeczywistości. Podczas swojej podróży staną twarzą w twarz z wielowymiarowymi wariantami swoich ulubionych postaci, nauczą się sztuk mistycznych i będą mieli za zadanie okiełznać moc Kamieni Nieskończoności.

To doświadczenie otwiera drzwi do uniwersum Marvela i jest przebłyskiem tego, na co czekałem przez całe życie.

Źródło: Disney

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper