Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2015 13:37
Techland świętuje dobre przyjęcie Dying Light i nadal promuje dzieło
1043V

Techland świętuje dobre przyjęcie Dying Light i nadal promuje dzieło

Najnowsze tytuł Techlandu zadebiutował dzisiaj w wydaniu pudełkowym w pozostałej części Europy, Azji, Afryki i Oceanii – dzięki temu kolejni gracze będą mogli zapoznać się z tym ciekawym projektem. Twórcy nie zamierzają przystopować z promocją i w Sieci pojawiły się dwa ciekawe materiały, z którymi warto się zapoznać. 

Twórcy wrzucili do Sieci materiał, na którym pojawiają się opinie redakcji z całego świata – trudno ukryć, że wielu dziennikarzy jest wprost zachwyconych projektem wrocławskiej ekipy.

Gra zbiera dobre oceny, a od dzisiaj projekt debiutuje w kolejnych krajach – na szczęście wcześniejsze plotki nie zostały potwierdzone i gra bez kolejnego opóźnienia debiutuje w pozostałej części Europy, Azji, Afryki i Oceanii.

Warto jeszcze zerknąć na interaktywną opowieść z możliwością przełączenia dnia i nocy – deweloperzy przez ten materiał chcą pokazać olbrzymią różnicę między dniem a nocą.

 „Film pozwala na bezpośrednie porównanie scenariusza dziennego z nocnym, pomiędzy którymi widz może przełączać się poprzez naciśnięcie klawisza „Z” na klawiaturze. W ten sposób każdy może się przekonać, jak ta sama opowieść ze strefy kwarantanny może rozwinąć się w dwóch odmiennych kierunkach.”

Poniżej znajduje się zwiastun tego filmu, a tutaj znajdziecie pełną wersję.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dying light informacja prasowa Techland trailer warner bros. zwiastun