Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2015 16:33
Bungie przygotowuje nowe miejsce spotkań dla graczy w Destiny? Wyciekły screeny
1502V

Bungie przygotowuje nowe miejsce spotkań dla graczy w Destiny? Wyciekły screeny

Twórcy Destiny nie przejmują się kolejnymi przeciekami ze swojego ostatniego dzieła. W Sieci niemal stale pojawiają się nowe grafiki, które zdradzają nam wiele szczegółów z nadchodzących rozszerzeń. Dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość o nowym miejscu spotkań dla graczy.  

Nowe przecieki z Destiny pojawiły się dzisiaj na witrynie Reddit, a udostępnił je znany megamanexe4. To ten gracz wrzucił wcześniej informacje o nadchodzących zadaniach oraz broniach.

Aktualnie nie wiemy, dlaczego twórcy przygotowują nowe miejsce spotkań dla graczy, ale bardzo możliwe, że ma to być typowa alternatywa dla Wieży. Ciekawostką na pewno jest fakt, że w 2013 roku twórcy wspominali o obszarze bez walki, które miało znajdować się w Reef, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy o tej lokacji jakichkolwiek informacji.

Przecieki pokazują również nowe wydarzenia – miłośnicy tej pozycji mogą przygotowywać się na kolejne, wymagające zadania.

Na zakończenie warto wspomnieć, że nadal nie poznaliśmy daty premiery nadchodzącego rozszerzenia do Destiny. Twórcy wcześniej zapowiedzieli, że DLC trafi na rynek pomiędzy kwietniem a czerwcem.  

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/02/26/destiny-getting-new-social-space-in-the-reef-with-house-of-wolves

Tagi: Activision Bungie destiny przeciek screeny