Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2015 15:22
„Gotham należy do mnie” – nowy zwiastun Batman: Arkham Knight
1520V

„Gotham należy do mnie” – nowy zwiastun Batman: Arkham Knight

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że twórcy Batman: Arkham Knight przygotowują mroczniejszą opowieść, a właśnie w Sieci pojawił się nowy materiał, który w świetny sposób prezentuje to dzieło. Miłośnicy Nietoperza powinni wyczekiwać na ten wielki tytuł!

W najnowszej, a zarazem ostatniej opowieści Nietoperza od Rocksteady w Gotham pojawi się wielu złoczyńców, którzy wspólnymi siłami chcą pokonać Batmana. Z tego powodu bohater będzie musiał wykazać się niezwykłą siłą, aby ponownie uchronić swoje miasto.

Materiał wprost w genialny sposób zapowiada atrakcje – widzimy tutaj wielu przeciwników Batmana, którzy są gotowi na „ostateczną walkę”. Strach na Wróble przygotowuje armię, która ma raz na zawsze rozwiązać problem w Gotham.

Wczoraj wspominaliśmy na PPE o tym, że Batman: Arkham Knight będzie zdecydowanie mroczniejszy od swoich poprzedników. Sądzę, że ten zwiastun w dobry sposób przedstawia „zmianę” tej serii.

Gra będzie w Ameryce sprzedawana wyłącznie osobom, które ukończyły 17 rok życia – więcej informacji na ten temat przeczytacie tutaj.

Jak Wam się podoba zwiastun? 

Tagi: batman: arkham knight rocksteady studios trailer zwiastun