Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2015 16:59
Jak wypada początek Resident Evil: Revelations 2? Pojawiły się pierwsze oceny
1439V

Jak wypada początek Resident Evil: Revelations 2? Pojawiły się pierwsze oceny

Już jutro na europejskim rynku zadebiutuje pierwszy odcinek Resident Evil: Revelations 2. W Sieci pojawiają się pierwsze opinie na temat produktu, które powinny zadowolić miłośników tego uniwersum.

Na wstępie warto wspomnieć, że pozycja pierwszy raz w historii serii została podzielona na cztery epizody. Pierwszy zadebiutuje na rynku już jutro i redaktorzy otrzymali możliwość sprawdzenia tej opowieści

Ponadto, cała pozycja otrzymała dwie kampanie – w pierwszej kierujemy Claire Redfield i Moirą Burton, natomiast w drugiej Barrym Burtonem i tajemniczą Natalią. Każdy epizod opowieści przedstawia dwa scenariusze – po jednej dla bohaterów.

Tytuł na konsolach aktualnej generacji i komputerach osobistych działa w 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Przyglądając się pierwszym opiniom wydaje mi się, że autorzy mogą być zadowoleni. Dziennikarze wspominają o świetnej atmosferze i wyśmienitych kooperacyjnych elementach. Gra stawia wyłącznie na rozgrywkę na jednej kanapie, ale podobno ten element ponownie się sprawdza. Twórcy przygotowali również ciekawy wątek fabularny, który potrafi zachęcić do kolejnych części przygody.

Z drugiej strony recenzenci wspominają o dość przeciętnym początku epizodu i problemach ze sztuczną inteligencją. Przeciwnicy są zbyt przewidywalni, podobnie jak opowieść Claire.

Tak prezentują się oceny:

  • Destructoid - 90
  • Game Spot - 70 
  • IGN - 70
  • Xbox Achievements - 70
  • Game Revolution - 70

Tagi: capcom oceny resident evil: revelations 2