Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2015 13:54
Ready at Dawn jest przygotowane na sequel The Order: 1886
2615V

Ready at Dawn jest przygotowane na sequel The Order: 1886

The Order: 1886 to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy. Gra wywołała wiele skrajnych emocji i pewnie na długo pozostanie w naszej pamięci. Twórcy są podobno gotowi na przygotowanie kolejnej odsłony i mają odpowiednie narzędzia, aby skupić się na samej rozgrywce. 

Na forum NeoGAF pojawiła się wypowiedź shinobi602 dotyczącą studia Ready at Dawn. Znany donosiciel branżowy wypowiedział się na temat produkcji i z jego wypowiedzi wynika, że autorzy mają odpowiednie narzędzia, aby przygotować kolejną odsłonę The Order: 1886:

„W studiu pracuje około 120-130 pracowników. Nie jest to mały, ale też nie ogromny zespół. Z rozmów wiem, że spędzili ogromną ilość czasu na doskonalenie silnika produkcji. Z tego powodu ograniczono czas rozgrywki, cele zostały zmniejszone, ale to naprawdę nie jest niczym wyjątkowym w trakcie tworzenia pozycji.

Jednak to co mnie najbardziej cieszy, to fakt, że główny nacisk w ewentualnym sequelu będzie położony na system rozgrywki. Z tego co mi powiedziano, silnik został przygotowany i dzięki temu teraz mogą skupić się na przygotowaniu rozgrywki.”

Następnie shinobi602 dodał, że studio zdaje sobie sprawę, że gra nie jest idealna, ale kontynuacja może naprawić wiele elementów. Zespół podobno otrzymał już zielone światło od Sony, a dzięki posiadanym narzędziom przygotowanie projektu ma zająć mniej niż 3 lata.

Co Wy na to? shinobi602 nie często się myli i wielokrotnie zdradzał nam już wiele ciekawostek z branży gier. 

Ponadto, w galerii możecie zerknąć na kilka świetnych interpretacji - prawdziwe miasta w uniwersum pozycji Ready at Dawn. 

Naszą recenzję The Order: 1886 znajdziecie w tym miejscu oraz w nadchodzącym PSX Extreme. Wszystkie szczegóły numeru znajdziecie tutaj.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=153281768&highlight=#post153281768

Tagi: plotka ready at dawn shinobi602 sony the order: 1886