Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2015 20:25
Nowa odsłona Guitar Hero ma zadebiutować na rynku w 2015 roku
533V

Nowa odsłona Guitar Hero ma zadebiutować na rynku w 2015 roku

Ostatnio otrzymaliśmy sporo plotek dotyczących nowej odsłony Rock Band. Twórcy z Harmonix na pewno pracują nad nową grą muzyczną i według Kotaku tą grą będzie Guitar Hero. Tytuł ma trafić jeszcze w tym roku na PlayStation 4 i Xboksa One.

Możemy mieć pewność, że gra muzyczna od studia Harmonix powstaje. Będzie to Rock Band, czy też Guitar Hero? Możliwe, że pierwsze szczegóły poznamy już w przyszłym tygodniu, ponieważ na PAX East mają pojawić się przedstawiciele zespołu.

Wracając do dzisiejszej plotki – Kotaku podaje, że nowa odsłona Guitar Hero będzie wyróżniać się od swoich poprzedników „bardziej realistycznym podejściem”. Koniec z kreskówkowymi tłumami widzów – twórcy podobno chcą nam zaprezentować tytuł, który będzie przypominać prawdziwe życie.

Jednocześnie z pozycją na rynku mają pojawić się nowe instrumenty – aktualnie nie wiadomo, czy deweloperzy pozwolą nam korzystać ze starych gitar, jednak jest to bardzo wątpliwe.

Gra jeszcze w 2015 roku ma trafić na PlayStation 4 i Xboksy One, a wielka prezentacja podobno została zaplanowana na tegoroczne E3. 

Źródło: http://www.videogamer.com/xbox360/guitar_hero_warriors_of_rock/news/new_guitar_hero_coming_to_ps4_and_xbox_one_this_year_report.html

Tagi: guitar hero harmonix PAX East 2015 plotka rock band