Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2015 14:18
Sony nie może zagwarantować, że Driveclub PS Plus Edition kiedykolwiek zadebiutuje
1779V

Sony nie może zagwarantować, że Driveclub PS Plus Edition kiedykolwiek zadebiutuje

Należycie do grona graczy, którzy wciąż wyczekują na okrojoną wersję Driveclub? Najwyższy czas przestać marzyć. Jim Ryan – prezydent europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment – wypowiedział się o produkcji. Możliwe, że gra nigdy nie zadebiutuje.

Dziennikarz brytyjskiego Metro zapytał Jima Ryana o Driveclub z PlayStation Plus. Na nasze nieszczęście, przedstawiciel Sony wyraźnie zakomunikował, że gra w tej edycji może nigdy nie zadebiutować. Sony wciąż bada sprawę:

„Wciąż badamy sprawę. Nie mogę nic powiedzieć na tym etapie.”

Jest to na pewno dość zaskakująca sytuacja, ponieważ od miesięcy otrzymujemy małe sygnały, według których produkcja trafi na rynek.

W zeszłym roku w sprawie projektu wypowiedział się sam Shuhei Yoshida, który zapowiedział wstrzymanie publikacji gry, ale jednocześnie poinformował, że tytuł trafi na rynek, gdy autorzy uporają się z problemami.

Kilka tygodniu temu przedstawiciele Evolution Studios poinformowali, że wciąż przygotowują serwery i infrastrukturę sieciową dla Driveclub PlayStation Plus Edition.

Warto na zakończenie wspomnieć, że ta specjalna wersja miała zawierać 1 lokację, a w tym 5 torów, 11 tras oraz 10 samochodów.  

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/sony_cant_guarantee_driveclub_ps_plus_edition_will_ever_release_2.html

Tagi: Driveclub Evolution Studios playstation 4 sony