Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2015 13:57
„Spodziewajcie się dużo niespodzianek” - Microsoft zapowiada wystąpienie na E3
1145V

„Spodziewajcie się dużo niespodzianek” - Microsoft zapowiada wystąpienie na E3

Włodarze firmy z Redmond przygotowują się do wielkiego wystąpienia na E3 2015. Posiadacze konsol Microsoftu mogą spodziewać się wielu niespodzianek oraz sporo informacji o grach.

Dyrektor marketingu Microsoftu – Aaron Greenberg – wypowiedział się o tegorocznym E3 i na wstępie zapowiedział, że Amerykanie już teraz przygotowują się do tego wielkiego wystąpienia:

„My kochamy E3. To dla nas fantastyczny czas, w trakcie którego możemy spotkać się z fanami i mamy przygotowane wielkie wieści na tę imprezę. Uważamy, że nasi fani chcą właśnie tego. Zawsze dyskutujemy na temat tego ile chcemy odsłonić przed E3, a ile tak naprawdę chcemy przeznaczyć na ten specjalny moment?”

Następnie przedstawiciel wspomniał o randze imprezy:

„To jest Super Bowl dla branży gier, prawda? Wszyscy przygotowujemy się wydarzenia i mnóstwo ludzi to ogląda, to jest naprawdę niesamowity festiwal gier. To będzie dla nas jedna z największych imprez. W tej sytuacji już myślimy o wydarzeniu, które chcemy przygotować w taki sposób jak zawsze.”

Najbliższe miesiące będą dla Amerykanów bardzo ważne i właśnie z tego powodu korporacja chce mieć pewność, że E3 zadowoli miłośników elektronicznej rozrywki:

„Spodziewajcie się dużej ilości niespodzianek. Oczekujcie, że będziemy mówić dużo o grach. A jeśli jesteś właścicielem konsoli Xbox, sądzę, że będziesz naprawdę, naprawdę, naprawdę szczęśliwy z powodu inwestycji, którą dokonałeś. Natomiast jeśli jesteś niezdecydowany, mam nadzieję, że będziesz patrzeć na to co jesteśmy w stanie dostarczyć w temacie gier i zdecydujesz się kupić Xboksa.”

Na zakończenie Greenberg wspomniał, że to Phil Spencer chce, aby tegoroczna impreza była przełomowa. 

Źródło: http://www.videogamer.com/news/microsoft_to_approach_e3_2015_a_little_different_tells_xbox_fans_to_expect_a_lot_of_surprises.html

Tagi: Aaron Greenberg e3 2015 Microsoft phil spencer Xbox 360 Xbox One