Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2015 13:33
Sieciowe starcia w Mortal Kombat X nie wymagają Xbox Live Gold i PlayStation Plus
815V

Sieciowe starcia w Mortal Kombat X nie wymagają Xbox Live Gold i PlayStation Plus

Otrzymaliśmy właśnie bardzo ciekawą informację dotyczącą najnowszego dzieła Netherrealm Studios. Mortal Kombat X nie będzie wymagał od miłośników sieciowych potyczek abonamentu Xbox Live Gold oraz PlayStation Plus. Ponadto w Sieci pojawiły się informacje o pierwszej paczce strojów. 

Producent wykonawczy Mortal Kombat X na Twitterze potwierdził, że produkcja nie będzie wymagać od graczy abonamentu Xbox Live Gold oraz PlayStation Plus. W tej sytuacji wszyscy zainteresowani będą mogli walczyć w Sieci bez konieczności opłacania subskrypcji Microsoftu oraz Sony.

Jest to na pewno miła informacja i miejmy nadzieję początek zmian.

Warto jednocześnie wspomnieć, że w Internecie pojawił się obrazek, który informuje o pobraniu paczki strojów z Mortal Kombat X. Gracz otrzymał możliwość ściągnięcia na konsolę Goro (dodatek przedpremierowy) oraz stroje z feudalnej Japonii.

Autorzy aktualnie nie potwierdzili tej informacji, jednak już kilkukrotnie otrzymaliśmy zapewnienie, że do gry pojawi się pięć pakietów DLC.

Możemy mieć jednocześnie pewność, że w pozycji nie pojawią się bohaterowie na wyłączność danej platformy – deweloperzy kolejny raz potwierdzili tę wiadomość. 

Źródło: http://www.paradiger.com/mortal-kombat-x-doesnt-require-ps-plus-or-xbox-live-to-play-online-producer-teasing-something-mkx-related-for-today/

Tagi: cenega mortal kombat x NetherRealm Studios Warner Bros.