Assassin’s Creed Mirage za darmo do sprawdzenia! Oferta dostępna na wszystkich platformach [AKTUALIZACJA]

Gry
3213V
Assassin's Creed
Mateusz Kucharski | 16.04, 16:17

Ubisoft przygotował świetną ofertę. Gracze mogą za darmo wypróbować najnowszą część Assassin's Creeda.

Firma Tima Sweneeya regularnie rozdaje darmowe gry do odebrania. Teraz mamy do czynienia z nieco inną ofertą, która mimo wszystko jest naprawdę dobra. Gracze mogą całkowicie bezpłatnie zapoznać się z Assassin’s Creed Mirage. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie mamy tutaj jednak do czynienia z pełną wersją gry, a zaledwie z wersją próbną, która pozwoli nam na zabawę przez pierwsze dwie godziny gry. Promocja przypomina zatem ofertę od Sony i ich PlayStation Plus Premium. W przypadku Epic Games nie potrzebujemy wykupować żadnego abonamentu, a jedyne co jest potrzebne, to darmowe konto w ich sklepie.

Oferta jest ograniczona czasowo, więc jeżeli chcecie wypróbować Assassin’s Creed Mirage za darmo, to radzę się pospieszyć. Gra dostępna będzie do 30 kwietnia. 

Assassin’s Creed Mirage PC - Wersja próbna (2 godziny) - kliknij tutaj

Zagraj w darmową wersję próbną @AssassinsCreed Mirage już teraz! Przeżyj pierwsze 2 godziny gry ZA DARMO do 30 kwietnia i zachowaj postępy przy zakupie. Wypróbuj teraz

[AKTUALIZACJA]

Okazuje się, że trial jest dostępny także na pozostałych platformach. Oferta na PlayStation i Xbox działa na takich samych zasadach jak ta na Epic Games Store.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Assassin's Creed Mirage.

Źródło: Epic Games

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper