Wiedźmin 3 pozwoli na tworzenie własnych zadań, postaci i więcej! CD Projekt zdradza szczegóły

Gry
4075V
Wiedźmin 3 next-gen
Mateusz Kucharski | 16.04, 15:07

Twórcy Wiedźmina podzielili się właśnie świetną informacją. Gracze będą mogli tworzyć własne zadania, postacie i terytoria do trzeciej części przygód Geralta.

Wiedźmin 3 zyska świetną funkcję. Na Steamie pojawiła się nowa karta produktu, która odnosi się do The Witcher 3 REDkit. Będzie to zaawansowane narzędzie, które pozwoli graczom na stworzenie własnych modyfikacji. Możliwości będą naprawdę duże, gdyż mówimy tu także o tworzeniu nowych zadań, postaci, animacji czy regionów.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Witcher 3 REDkit może dać grze zupełnie nowe życie, choć i tak jest ona niezwykle popularna, pomimo niemal dziesięciu lat na karku. 

The Witcher 3 REDkit to potężne narzędzie do modowania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC, które pozwala dostosować i rozszerzyć grę według własnego uznania. Od przebudowy terenu po tworzenie nowych zadań, animacji, postaci i nie tylko!

Trzeba przyznać, że całość brzmi naprawdę fantastycznie. Będziemy mogli zostać autorami nowych przygód w wiedźmińskim świecie. Co więcej, każdy może złożyć prośbę o udzielenie dostępu do narzędzia The Witcher 3 REDkit. Można to zrobić na pośrednictwem Steama. Data wydania zestawu jest zaplanowana na ten rok, więc wkrótce powinniśmy otrzymać dalsze szczegóły odnośnie premiery.

Jeżeli chcecie zapoznać się ze szczegółami The Witcher 3 REDkit to znajdziecie je tutaj. UWAGA! Zanim zapiszecie się do programu, CD Projekt zaleca wykonanie kopii zapasowej waszych zapisów z gry.

The Witcher 3 REDkit to narzędzie do modowania od CD PROJEKT RED i Yigsoft, które pozwala dostosować i rozbudować Wiedźmina 3: Dziki Gon w niespotykany dotąd sposób. To potężne narzędzie oferuje zaawansowane funkcje i niezrównaną elastyczność, umożliwiając uwolnienie kreatywności poprzez tworzenie nowych zadań, postaci, animacji i nie tylko.

Zanurz się w świecie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jak nigdy dotąd. Z mnóstwem zaawansowanych funkcji na wyciągnięcie ręki, możesz uwolnić swoją kreatywność i stworzyć doświadczenie, które jest naprawdę twoje - z The Witcher 3 REDkit, masz swobodę edycji niemal wszystkiego w grze!

The Witcher 3 REDkit oferuje te same potężne narzędzia, którymi dysponują programiści CD PROJEKT RED, dając ci swobodę przenoszenia pomysłów na wyższy poziom i przekształcania Wiedźmina 3: Dziki Gon w plac zabaw dla twojej wyobraźni. Od tworzenia nowych zadań, przedmiotów, broni i postaci po opracowywanie animacji, całych wątków fabularnych i nowych terytoriów - to narzędzie pozwala ci kształtować swoją przygodę dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażasz.

Nie posiadamy informacji odnośnie tego, czy narzędzie trafi także na konsolę, lecz wydaje mi się że szansa jest bardzo niewielka. CD Projekt sam zaznacza, że narzędzie jest OBECNIE dostępne wyłącznie na PC. Zobaczymy, czy w przyszłości się to zmieni.

Źródło: Steam

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper