To trzeba zobaczyć. Doskonałe oceny nowej produkcji Netflixa

Filmy/seriale
14280V
Netflix SSLv3
Mateusz Kucharski | 15.04, 15:31

Recenzje wskazują, że Netflix stworzył kolejny hit. Nowe dzieło firmy cieszy się świetnym odbiorem wśród widzów, jak i recenzentów.

Netflix regularnie zasypuje nas masą filmów i seriali, jakie trafiają na platformę. Czasami mamy do czynienia z uznanymi produkcjami sprzed kilku lat, a czasami mowa o zupełnie nowych opowieściach, które zostają bardzo ciepło przyjęte przez oglądających. Do tej drugiej grupy możemy zaliczyć miniserial "Reniferek", który zasilił bibliotekę serwisu kilka dni temu.

Dalsza część tekstu pod wideo

"Reniferek" (ang. Baby Reindeer) to thriller psychologiczny, który porusza bardzo trudny temat, a mianowicie stalking. Co ważne, jest to historia, która została zainspirowana prawdziwymi doświadczeniami, które wydarzyły się w życiu Richarda Gadda, twórcy tego właśnie serialu. W dodatku jest on głównym bohaterem tej opowieści. W oficjalnym opisie miniserialu możemy przeczytać:

Ta pełna zwrotów akcji opowieść o stalkerce i jej ofierze jest adaptacją wyróżnionej nagrodą Oliviera sztuki Richarda Gadda opartej na jego własnych wstrząsających przeżyciach.

"Reniferek" może okazać się naprawdę dużym hitem, gdyż produkcja zdobywa doskonałe recenzje. W serwisie Rotten Tomatoes, serial zdobył 100% rekomendacji od krytyków, co jest świetnym wynikiem. Podobnego zdania byli widzowie, którzy na ten moment ocenili go na 88%. Jest to zatem jeden z przypadków, kiedy zarówno widzowie, jak i recenzenci są zgodni.

Serial składa się z siedmiu odcinków, które są zazwyczaj dość krótkie. Trwają one około 30 minut. Wyjątkiem jest odcinek 4, czas jego trwania wynosi aż 45 minut. Wszystkie epizody są już dostępne do obejrzenia na Netfliksie. Produkcja jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce.

Źródło: Netflix

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper