HBO Max rozszerza ofertę o kolejny wysokobudżetowy hit? Nowy serial debiutuje dzisiaj!

Filmy/seriale
18211V
HBO Max
Łukasz Musialik | 15.04, 15:10

Dziś na platformie HBO Max swoją premierę ma pierwszy odcinek miniserialu „Sympatyk”, który już zdążył zyskać uznanie i świetne opinie wśród recenzentów.

Adaptacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Viet Thanh Nguyena, opowiada o perypetiach pół-wietnamskiego, pół-francuskiego szpiega komunistycznego w ostatnich dniach wojny wietnamskiej i jego nowym życiu jako uchodźcy w Los Angeles.

Dalsza część tekstu pod wideo

Serial, stworzony przez Park Chan-wooka i Dona McKellara, z Parkiem jako reżyserem, to mieszanka czarnej komedii, dramatu historycznego i thrillera szpiegowskiego. W rolach głównych występują Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, a także laureatka Emmy, Sandra Oh, oraz ostatni zdobywca Oscara, Robert Downey Jr.

 „Sympatyk” (ang.  „The Sympathizer”) to opowieść o Kapitanie, agencie Północnego Wietnamu w armii Południowego Wietnamu, który pod koniec wojny ucieka do Stanów Zjednoczonych. Żyjąc w społeczności południowowietnamskich uchodźców, kontynuuje szpiegostwo, zmagając się ze swoją pierwotną lojalnością a nowym życiem.

Premiera serialu to ważne wydarzenie dla HBO Max, które poszerza swoją ofertę o kolejną wysokobudżetową produkcję. „Sympatyk” wyróżnia się nie tylko oryginalnym scenariuszem, ale i międzynarodową obsadą, co może przyciągnąć przed ekrany szerszą publiczność. 

Pierwszy odcinek jest już dostępny, a kolejne będą pojawiać się w regularnych odstępach czasu, utrzymując napięcie i zainteresowanie widzów. Wszystkich chętnych zapraszamy do przeczytania recenzji

Źródło: HBO Max

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper