Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2015 19:02
Matchmaking do misji Heroic Strike trafi do Desiny
601V

Matchmaking do misji Heroic Strike trafi do Desiny

Można? Najwidoczniej tak i nie ukrywajmy, że nie jest to wielka innowacja. Bungie w końcu skłoniło się do próśb graczy i rozpoczyna implementowanie wyszukiwania kompanów w Destiny

Twórcy w najnowszej wiadomości zapowiedzieli dodanie do Destiny wyszukiwania współtowarzyszy broni. Od najnowszej aktualizacji podczas zadań Weekly Heroic Strike przystąpimy do rozgrywki w zespole.

Pierwotnie deweloperzy sądzili, że te misje będą wymagały większej współpracy, ale śmiałkowie radzą sobie z tymi wyzwaniami bez jakichkolwiek problemów, więc matchmaking nie zepsuje nikomu zabawy. 

Przedstawiciele Bungie jednocześnie wspomnieli, że matchmaking wciąż nie trafi między innymi do Raidów.

Projektant produkcji Chung powiedział, że studio doskonale zdaje sobie sprawę z problemów z tym typem zadań – graczom trudno znaleźć ekipę i z tego powodu wielu zainteresowanych wciąż nie spróbowało tych mitycznych zadań – jednak w tych kluczowych questach istotna jest komunikacja i znajomość z współtowarzyszami broni.

Matchmaking trafi do gry wraz z aktualizacją 1.11, a łątka wyląduje na serwerze do końca miesiąca. 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/02/20/bungie-adding-matchmaking-support-to-destinys-weekly-heroic-strikes-and-nightfalls-with-next-patch/

Tagi: Activision Bungie destiny