Stardew Valley bije rekordy a ConcernedApe kuje żelazo póki gorące. Kolejne nowości w drodze

Gry
1732V
concernedape
Bartosz Dawidowski | 11.04, 11:08

To miała być tylko krótka odskocznia od tworzenia Haunted Chocolatier. ConcernedApe poszedł jednak znacznie dalej, zapewniając nam jedną z największych i najfajniejszych aktualizacji w historii Stardew Valley.

Aktualizacja 1.6 do Stardew Valley okazała się ogromna. Jej publikacja już napędziła rekordowe wyniki w historii gry na Steam, o czym pisaliśmy tutaj.

Dalsza część tekstu pod wideo

Miało być to swego rodzaju pożegnanie z tematem Stardew Valley. ConcernedApe nie odpuszcza jednak i robi sobie jeszcze trochę dłuższą przerwę od kreowania zupełnie nowego IP. Znany deweloper napisał, że szykuje dla nas kolejny patch (1.6.4), który nie tylko naprawi kilka bugów, ale też zapewni nam dostęp "do kilku atrakcji". Przed nami zatem kolejne nowości w Stardew Valley. Premiera aktualizacji 1.6.4 zaplanowana jest na przyszły tydzień.

Ogłoszenie dotyczy wciąż wyłącznie PC. ConcernedApe uspokaja fanów, że pracuje nad konsolowymi wersjami aktualizacji 1.6 (a przy okazji nad patchem dla smartfonów). Deweloper prosił kilka dni temu o jeszcze trochę więcej cierpliwości.

Stardew Valley wciąż uzyskuje niesamowite wyniki na Steam. W trakcie ostatniej doby w grze bawiło się równocześnie 156 tysięcy osób a 18 dni temu tytuł pobił nawet swój rekord frekwencyjny.

Źródło: https://twitter.com/ConcernedApe/status/1778122536292851755

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper