Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2015 17:28
Deep Down przeszedł sporo zmian od pierwszych zapowiedzi
872V

Deep Down przeszedł sporo zmian od pierwszych zapowiedzi

Yoshinori Ono to charyzmatyczny twórca gier, który od wielu lat pracuje dla Capcomu. Przez ostatnie lata przygotowywał kolejne odsłony Street Fightera, ale od kilkunastu miesięcy jest producentem wykonawczym Deep Down. Wielu graczy czeka na ten ekskluzywny projekt, więc autor postanowił skomentować aktualną sytuację produkcji. 

Yoshinori Ono miał przyjemność porozmawiać z dziennikarzem japońskiego magazynu 4Gamer. W trakcie wywiadu deweloper wspomniał ,że przygotowanie gry zajmie trochę dłużej:

„Wygląda na to, że przygotowanie Deep Down zajmie trochę dłużej niż początkowo sądziliśmy. Wygląda to również tak, że niektórzy ludzie zaczynają pytać „czy prace nad grą zostały wstrzymane?”, ale to nic takiego.”

 Twórca zapowiedział, że projekt przeszedł sporo zmian względem wcześniejszych założeń, ponieważ wcześniejsza koncepcja nie była wystarczająco dobra.

Z tego powodu gra została zmieniona, ale według Ono zainteresowani miłośnicy walki z bestiami będą zadowoleni.

Włodarze Capcomu zdecydowali, że nie ma sensu wrzucać na rynek projektu, który nie sprosta oczekiwaniom graczy i postanowiono zmienić koncepcję. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/deep_down/news/deep_down_development_will_take_a_little_longer_says_ono.html

Tagi: Capcom deep down yoshinori ono