Iniemamocni w LBP

Online
569V
Iniemamocni w LBP
Butcher | 29.03.2010, 19:38

Nie da się ukryć, że Media Molecule rozpieszcza fanów LittleBigPlanet - przynajmniej w temacie nowych kostiumów i gadżetów przydatnych do tworzenia plansz. Po szmacianym Soniku, niedługo dostaniemy rodzinkę Iniemamocnych. 

Nie da się ukryć, że Media Molecule rozpieszcza fanów LittleBigPlanet - przynajmniej w temacie nowych kostiumów i gadżetów przydatnych do tworzenia plansz. Po szmacianym Soniku, niedługo dostaniemy rodzinkę Iniemamocnych. xxxxx

 

"The Incredibles" to oczywiście hitowa animacja studia Pixar z 2004 roku, a występująca tam ekipa superbohaterów to idealny temat do przekucia na szmacianki. 8 kwietnia w PlayStation Store pojawi się "Incredibles Level Kit", zawierający 9 kostiumów, naklejki, materiały, dekoracje, obiekty, tło oraz nową ścieżkę muzyczną i jeden level - wszystko bazujące na "Iniemamocnych". Tak zawartość paczki reklamuje oficjalna strona LBP:

 

 

"Już wkrótce w LittleBigStore kostiumowy megazestaw, inspirowany animowanym filmem studia Disney/Pixar – Iniemamocni. W olbrzymim pakiecie znajdzie się DZIEWIĘĆ kostiumów wszystkich członków rodziny Iniemamocnych, sojuszników Mrożona i Edny Model oraz ich zaciekłego wroga – Syndroma.
W tym samym czasie do LittleBigStore trafi również The Incredibles Level Kit (Zestaw poziomów – Iniemamocni), zawierający Gallery Level (Poziom galerii) wypełniony pamiętnymi miejscami z filmu Iniemamocni, bąbelkami ze wszystkimi materiałami wykorzystanymi do ich konstrukcji oraz całą masą innych przedmiotów.
Przed wyruszeniem w podróż systemem jednoszynowym do samego centrum bazy, skacz i śmigaj po dachach miejskich budowli, badaj co bardziej tajemnicze obszary domu rodziny Parr i eksploruj dżungle wyspy Nomanisan, gdzie znajduje się baza Syndroma."
 
 
Level Kit kosztować będzie 5 euro (18 zł), Costume Kit - 6 euro (22 zł). Stroje dostępne będą także pojedynczo - detale o całej zawartości znajdziecie pod tym adresem.
Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych