Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2015 17:01
W marcu poznamy kolejny rozdział opowieści z The Evil Within - czekacie?
903V

W marcu poznamy kolejny rozdział opowieści z The Evil Within - czekacie?

Od premiery The Evil Within minęło już ponad 4 miesiące i autorzy postanowili nam w skromny sposób przypomnieć, że najnowszy tytułu Shinji Mikamiego wkrótce otrzyma spore rozszerzenie. W Sieci pojawił się mały teaser nadciągającego wyzwania. 

Ukończenie The Evil Within zajmuje średnio 15-16 godzin, więc mam wrażenie, że tylko wielcy kolekcjonerzy trzymają jeszcze na półce pudełko z tą produkcją. Gra zebrała wiele pozytywnych opinii, ale wątpię, aby nawet najwięksi miłośnicy dzieł Mikamiego czekali na rozszerzenie tej przygody.

Autorzy nie śpieszą się z wydawaniem dodatków i z tego powodu pierwszy, nowy rozdział poznamy dopiero w marcu. Warto jednocześnie pamiętać, że Tango Gameworks zapowiedziało 3 DLC do tej produkcji.

Bohaterką nowej przygody jest Juli Kidman, partnerka Sebastiana Castellanosa. Ta opowieść pozwoli nam poznać dodatkowe szczegóły fabuły, które zostały przez autorów pominięte w pierwszej opowieści.

Twórcy postanowili przypomnieć nam o The Evil Within: The Assignment i z tego powodu w Sieci pojawił się poniższy materiał. Czekacie na tę historię? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda dlc dodatek tango gameworks teaser the evil within