Reżyser kultowego „Ojca Chrzestnego” szykuje kolejne arcydzieło

Filmy/seriale
2327V
Ojciec Chrzestny
Łukasz Musialik | 02.04, 16:09

Francis Ford Coppola, reżyser kultowego „Ojca Chrzestnego”, powraca z nowym filmem „Megalopolis”, który już teraz wywołuje mieszane reakcje. 

Na zamkniętym pokazie dla wybranej grupy widzów, opinie są podzielone – od zachwytu po konsternację. Film opisany jest jako „szalony” i „zaskakujący”, a jego zakończenie określono jako „zadziwiające”.

Dalsza część tekstu pod wideo

undefined

„Megalopolis” to wizja Nowego Jorku po katastrofie, gdzie architekt Cesar (Adam Driver) pragnie odbudować miasto jako utopię, podczas gdy burmistrz Frank Cicero (Giancarlo Esposito) ma inne plany. W centrum konfliktu znajduje się córka burmistrza, Julia (Nathalie Emmanuel), będąca również kochanką Cesara.

Film, który nie ma jeszcze dystrybutora, został sfinansowany przez Coppolę z własnych środków. „Megalopolis” może okazać się dziełem przełomowym, które zapisze się w historii kinematografii. Obsada filmu to plejada gwiazd, w tym Laurence Fishburne, Jon Voight, Aubrey Plaza, Grace VanderWaal, Shia LaBeouf, Jason Schwartzman, Dustin Hoffman i wielu innych.

Źródło: screenrant.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper