Serwery zostały wyłączone. FromSoftware podjął decyzję

Gry
13196V
FromSoftware
Łukasz Musialik | 01.04, 17:46

Dokładnie wczoraj FromSoftware postanowił wyłączyć serwery do gry Armored Core: Verdict Day, co stanowi ważne wydarzenie dla fanów tej kultowej serii.

Po dziesięciu latach od premiery gracze muszą pożegnać się z trybem wieloosobowym, który stanowił istotny element rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Armored Core: Verdict Day to gra akcji osadzona w futurystycznym świecie, gdzie gracze sterują potężnymi mechami. Serwery wieloosobowe umożliwiały rywalizację między graczami, tworzenie drużyn i prowadzenie epickich bitew. 

Wyłączenie serwerów oznacza, że ta część rozgrywki staje się przeszłością. Zniknęła też możliwość zdobycia trofeów/osiągnięć, powiązanych z elementem sieciowym. DLC „Soldier Model” również stał się niedostępny.

Choć to smutna wiadomość dla fanów, warto wspomnieć o dziesięciu latach, w których serwery Armored Core: Verdict Day były miejscem niezapomnianych starć i emocjonujących chwil. Teraz pozostaje nam cieszyć się wspomnieniami i z nadzieją patrzeć w przyszłość, licząc na kolejne fascynujące projekty od FromSoftware.

Źródło: fromsoftware.jp

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper