Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.02.2015 09:11
PS4 z nową aktualizacją systemową, która... się nie pobiera
3236V

PS4 z nową aktualizacją systemową, która... się nie pobiera

Stęskniliście się za aktualizacjami systemowymi od Sony? Japońska firma podrzuciła nam dzisiaj rano łatkę firmware'u PS4. okazuje się jednak, że ktoś w SCE chyba trochę pospieszył się z wciśnięciem przycisku "wyślij". [AKTUALIZACJA]

Od rana po włączeniu konsoli PS4 zgłasza możliwość pobrania aktualizacji systemowej 2.04. Użytkownikom, którzy zdecydowali się na pobranie tej łatki wyświetla się jednak tylko błąd oznaczony kodem: SU-30709-9.

Niektórzy użytkownicy forum NeoGAF zgłaszają, że kilkukrotne próby instalacji tej aktualizacji przyniosły sukces. Po zakończeniu procedury okazuje się jednak, że PSN nie funkcjonuje poprawnie (gracze nie mogą się zalogować).

Czekamy w tej chwili na oficjalny komunikat od SCE. Do momentu jego wydania lepiej nawet nie próbować pobierać rzeczonej aktualizacji.

AKTUALIZACJA: Sony zgłosiło, że pracuje nad rozwiązaniem tej sytuacji. Wygląda na to, że pracownikom firmy juz udało się poprawić problem. Gracze zgłaszają, że normalnie pobierają aktualizację i łączą się z PSN. Niestety na wielkie zmiany w tym firmwarze nie możemy liczyć. SCE podało tylko, że łatka "poprawia stabilność systemową".

Źródło: http://www.product-reviews.net/2015/02/17/ps4-2-04-update-wont-download-with-su-30709-9-error/

Tagi: firmware playstastion 4 SCE sony