Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2015 20:30
Telltale Games naprawia Game of Thrones: A Telltale Game Series - patch w drodze
674V

Telltale Games naprawia Game of Thrones: A Telltale Game Series - patch w drodze

W zeszłym tygodniu informowaliśmy naszych czytelników o dość poważnym problemie Game of Thrones: A Telltale Game Series. Akurat tym razem amerykańskie studio poradziło sobie z niedogodnością dość szybko i aktualizacja trafi na Xboksa One w przeciągu najbliższych 10 dni. 

Gracze od premiery drugiego epizodu Game of Thrones: A Telltale Game Series zgłaszali problem z brakiem przeniesionych wyborów z pierwszego odcinka. W tej sytuacji zainteresowani nie mogli kontynuować rozpoczętej historii.

Telltale Games postanowiło tym razem dość szybko uporać się z problemem i dzięki temu już po zaledwie tygodniu otrzymaliśmy informację od deweloperów:

„Złożyliśmy patch do Microsoftu, który rozwiązuje problem niektórych graczy z przenoszeniem wyborów z 1 odcinka do 2.”

Teraz wszystko zależy od przedstawicieli firmy z Redmond, którzy muszą sprawdzić zgodność plików i zatwierdzić aktualizację:

„Spodziewamy się, że poprawka zostanie wydana w przeciągu najbliższych 7-10 dni i zaktualizujemy ten wątek, gdy tylko będzie to możliwe [wątek na forum gdzie gracze zgłaszali problem – red.]. Bardzo dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że będziecie mogli grać z własnymi wyborami jak najszybciej.”

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/game_of_thrones_episode_2the_lost_lords/news/game_of_thrones_choices_bugged_on_xbox_one_patch_now_in_microsofts_hands.html

Tagi: Aktualizacja game of thrones: a telltale game series patch Telltale Games